Category: Propozycje dla firm


Kiedy?

1 lutego 2014 (sobota), godz. 14.00

Gdzie?

Zakład Usług Piwnych, ul. Ruska 34, Wrocław

Zapraszamy na degustację 7 wyjątkowych, rzadko spotykanych w Polsce piw o właściwościach mocno rozgrzewających, czyli w sam raz na zimowe wieczory. Podczas spotkania poznasz tajniki prawidłowej degustacji, dowiesz się co nieco o historii danego gatunku, o browarze, który to piwo uwarzył. Zanim wydasz kilkadziesiąt złotych na butelkę piwa w sklepie dowiesz się, czy smakuje Ci wędzony porter, imperialne amerykańskie bursztynowe ale, belgijskie złote mocne ale, czy amerykański barley wine leżakowany w beczkach po bourbonie. A może eisbock? A może będziesz wolał uwarzyć takie piwo w domu – wersja domowa jednego z gatunków też będzie obecna.

Ze względu na moc piw zalecamy przed spotkaniem zjedzenie co najmniej drugiego śniadania :-)

Jednocześnie sugerujemy  zrezygnowanie z intensywnych aromatów czosnku i cebuli, a także z nadmiaru przypraw, żeby nie zubażać wrażeń z degustacji.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Wołczaska-Prasolik (Marusia), organizatorka Wrocławskich Warsztatów Piwowarskich, współorganizatorka Festiwalu Dobrego Piwa, animatorka wielu innych mniejszych i większych wydarzeń piwnych i piwowarskich, znawczyni piwa i piwowar domowy od 10 lat.
Cena: 100 zł
Ilość miejsc: 20

 

Prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa za pomocą poniższego formularza zgłoszeniowego – zainteresowanym prześlemy mailem informacje dotyczące wpłaty.

UWAGA! Jeśli nie otrzymasz maila zwrotnego w ciągu 1 dnia roboczego, może to oznaczać, że zgłoszenie do nas nie dotarło. Prosimy wtedy o kontakt telefoniczny: 71 397 02 06 lub 502 262 911 lub email: agnieszka@cerevisia.pl

*(oznacza pole wymagane)

Ser i piwo – para idealna

Każdy styl piwa ma swojego partnera – odpowiedni gatunek sera. Partnerstwo polega na tym, że smaki obu pyszności się uzupełniają, a nie przysłaniają wzajemnie własną wspaniałością. Z jakim serem witbier, z jakim tripel, a z jakim porter? Mamy odpowiedzi na te pytania i chętnie się nimi podzielimy.

Bogactwo piwnego świata

Piwo – a o czym tu opowiadać?

Udowadniamy, że jak najbardziej – jest wiele do opowiedzenia. Oczywiście nie są to opowieści bez pokrycia w odpowiednich przykładach płynnych. W trakcie spotkania zaprezentujemy 6-8 gatunków piw (w zależności od czasu trwania i życzeń zleceniodawcy) – nieco wiedzy historycznej, sposoby degustacji, opis sensoryczny gatunku.

Najekskluzywniejsze piwa świata

Degustacja piw doskonałych, trudno dostępnych – specjalnie sprowadzonych dla Państwa ze specjalistycznych sklepów zagranicznych. Trunki ekskluzywne, z najlepszych składników, w pięknej oprawie.

Gwarancja wyjątkowości wydarzenia.