Zapraszamy Piwowarów na kolejne spotkanie w Zakładzie Usług Piwnych, ul. Ruska 34, Wrocław.

Obecnie rejestracja spotkań odbywa się przy pomocy formularza na stronie Wrocławskiej Inicjatywy Piwowarskiej – zapraszamy do obserwacji!

Identyfikacja gatunków w ciemno, wymiana doświadczeń, pogłębienie wiedzy o zaletach i wadach swojego piwa, a przede wszystkim znakomita okazja do zawarcia nowych znajomości oraz podtrzymania starych :-)

Najbliższe spotkanie: ……………

Warunki uczestnictwa:

- przygotowanie na spotkanie 4 x 0,5 l piwa z wybranej przez Ciebie warki do degustacji przez zgromadzonych piwowarów domowych. Jeśli masz jakieś piwo zepsute, które chciałbyś skonsultować pod kątem „dlaczego tak się stało”, to weź też jedną butelczynę dodatkowo. Jednak bazą powinny być piwa pijalne :)

UWAGA! Wspólnej ocenie przez wszystkich uczestników zostanie poddane 8 ze zgłoszonych piw (wyboru dokonamy wspólnie już po przybyciu na spotkanie), w podziale na 2 grupy degustacyjne – resztę spożyjemy w trakcie piwowarskich rozmów na tematy różne.

- po uzyskaniu potwierdzenia udziału (ilość uczestników ograniczona do 20!) stawienie się w ZUPie o wyznaczonej godzinie w wyznaczonym dniu, w dobrym humorze i formie fizycznej ;-)

Zaleca się nie spożywanie przed spotkaniem pikantnych potraw, a zwłaszcza czosnku i cebuli – wystąpi wtedy obniżona zdolność do oceny sensorycznej. Nie szalejcie też dnia poprzedniego – już wiemy, że po zbyt intensywnej sobocie weizen z pilsem może się pomylić :-p

Weźcie długopisy!

Moderator spotkania:

Agnieszka Wołczaska-Prasolik

<Marusia>


« »